به نام خدا
به زودی اضافه خواهد شد...

نوشته شده توسط : f-jafari | در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۸

زمانی که شما یک ‌میزبانی برای مدیریت سایت‌ها تهیه می‌کنید، شرکت میزبانی یک کنترل‌پنل در اختیار شما قرار می‌دهد، هر پلتفرم دارای کنترل‌پنل‌های متنوعی است.
در پلتفرم لینوکس، سیپنل یکی از کنترل‌پنل‌های بسیار محبوب به حساب می آید و در بازار بنام هاست cpanel معرفی می گردد.
با استفاده از کنترل‌پنل میزبانی، کاربران می‌توانند وب سایت‌های راه اندازی شده بر روی سرور را مدیریت کنند، ایمیل بسازند و از دیگر امکانات میزبانی استفاده کنند.

مزایای استفاده از کنترل‌پنل :

صرفه جویی در زمان

ارزشمندترین چیز زمان است. به دلیل سادگی و راحتی استفاده از کنترل‌پنل‌ها، بسیاری از کارهای فنی تنها با چند کلیک انجام می‌شوند، و بدین ترتیب زمان زیادی برایتان صرفه جویی می‌شود.

راه اندازی

زمانی که شما سایتی را راه‌اندازی می‌کنید، همیشه نگرانی در مرحله راه‌اندازی وجود دارد. کنترل‌پنل‌ها با ساده کردن پروسه‌ها، مشکلاتی که حین راه‌اندازی سایت بوجود می‌آیند را کاهش می‌دهند.

جلوگیری از خطاها

اگرچه همیشه ممکن است اشتباهی رخ دهد، با این حال، استفاده از کنترل‌پنل‌ها کمک می‌کند از اشتباهات تکراری و آزاردهنده دوری کنید.

هزینه

به دلیل اینکه بسیاری از کارهای پیچیده را می‌توانید با استفاده از کنترل‌پنل‌ها انجام دهید، دیگر نیازی نیست هزینه‌هایی را صرف استخدام متخصصین جهت مدیریت ‌هاست خود کنید.

مدیریت مشتریان

اگر شما صاحب شرکتی هستید که مشتریان خودتان را دارید، با استفاده از یک کاربری نمایندگی، می‌توانید از امکانات ‌هاست یک شرکت میزبانی استفاده کنید و در عین حال، می توانید مشتریان خود را با یوزر جداگانه مدیریت کنید.

نصب آسان

بسیاری از کنترل‌پنل‌ها، بصورت استاندارد قابلیت نصب آسان را در خود دارند. با این ویژگی، شما می‌توانید تنها با یک کلیک، CMSهای پراستفاده مانند WordPress , Joomla و غیره را نصب کنید.