به نام خدا

پویان آی تی ارائه دهنده خدمات تحت وب

صفحه نخست / virtual-server / نمایندگی سرور مجازی آلمان

به زودی اضافه خواهد شد...

پویان آی تی | نمایندگی سرور مجازی آلمان

شما با تهیه این سرویس می توانید با نام و برند اختصاصی خود اقدام به فروش سرور مجازی نمایید . نمایندگی سرور مجازی آلمان در دو سطح ارائه میشود .

نمایندگی سطح B :

با انجام هر یک از اقدامات زیر، کد تخفیف به مقدار 20 درصد (تخفیف دائمی) و به صورت خودکار به ایمیل کاربری شما ارسال و در صورتی که پس از مدتی پنل شما شرایط زیر را نداشته باشد ، کد تخفیف لغو خواهد شد .

1- میبایسد حداقل 10 سرور مجازی فعال در پنل خود داشته باشد . پس از رسیدن تعداد سرور ها به این مقدار ، کد تخفیف 20 درصدی بر روی تمامی پلان های سرور مجازی آلمان به ایمیل کابری شما ارسال خواهد شد .

2- پنل کاربری شما حداقل به مقدار 10 سرور مجازی پلان رم 1 از نوع هارد sata معادل 365,400 تومان اعتبار داشته باشد . پس از رسیدن به این مبلغ ، کد تخفیف 20 درصدی بر روی تمامی پلان های سرور مجازی آلمان به ایمیل کاربری شما ارسال میشود .


نمایندگی سطح A :

با انجام هر یک از اقدامات زیر، کد تخفیف به مقدار 30 درصد (تخفیف دائمی) و به صورت خودکار به ایمیل کاربری شما ارسال و در صورتی که پس از مدتی پنل شما شرایط زیر را نداشته باشد ، کد تخفیف لغو میشود .

1- حداقل 20 سرور مجازی فعال در پنل کاربری خود داشته باشد . پس از رسیدن تعداد سرور ها به این مقدار ، کد تخفیف 30 درصدی بر روی تمامی پلان های سرور مجازی آلمان به ایمیل کابری شما ارسال خواهد شد .

2- پنل کاربری شما حداقل به مقدار 20 سرور مجازی پلان رم 1 از نوع هارد sata معادل 730,800 تومان اعتبار داشته باشد . پس از رسیدن به این مبلغ ، کد تخفیف 30 درصدی بر روی تمامی پلان های سرور مجازی آلمان به ایمیل کاربری شما ارسال میشود .


تمامی نمایندگان شامل خدمات خاصی می شوند که در ادامه ذکر شده است :

- ارائه ی پنل ریبوت به صورت اختصاصی و متصل به سابدامین سایت اصلیتان

- ارائه سرور مجازی بدون ذکر هیچگونه نام و نشانی از پویان آی تی

- پشتیبانی فنی سرویس ها در تلگرام

- ارائه دسترسی کنسول به تمامی سرور های فعال

- اطلاع رسانی مستقیم از قطعی و تغییرات سرویس ها

- ارائه ماژول whmcs پنل ریبوت (به زودی)


تصاویری از محیط پنل ریبوت :نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.

۰۸۱-۳۸۲۶۵۶۶۹