به نام خدا
به زودی اضافه خواهد شد...

ناحیه کاربری پویان آی تی


کنترل پنل هاستینگ سی پنل در حال حاضر قوی ترین ، محبوب ترین وقابل اعتماد ترین کنترل پنل هاستینگ در جهان است واکثر قریب به اتفاق وب هاستینگ های ارایه دهنده ی هاست اشتراکی درجهان از این کنترل پنل قدرتمند استفاده میکنند. کاربرد و استفاده ی Cpanel فقط مختص وب سایت های ارایه ی هاست و خدمات میزبانی وب نیست و بسیاری وب مسترها ودارندگان سایت های بزرگ با خریداری لایسنس Cpanel برای سرور مجازی و یا اختصاصی خود اقدام به نصب سیپنل بر روی سرور های شخصی خود و مدیریت سرور ها از این طریق میکنند.

قیمت لایسنس سی پنل با کارایی ومحیط گرافیکی که دارد متناسب است ولی با این حال نسبت به لایسنس دیگر کنترل پنل ها پرهزینه محسوب میشود . لایسنس سی پنل در دو نوع و برای سرور مجازی و سرور اختصاصی به صورت جداگانه و برای مدت زمانی ماهانه وسالیانه به فروش می رسد. قیمت این لایسنس برای سرور مجازی ارزان تر از سرور اختصاصی است که این تفاوت هیچ ربطی به کارایی ندارد ودر هر دو یکسان است.

با خرید لایسنس سی پنل برای سرور مجازی و اختصاصی خود ، از امکانات فراوانی برای مدیریت سرور لینوکس خود برخوردار خواهید شد. امکاناتی مانند مدیریت حرفه ای هاست و یوزر های ساخته شده در سرور ، نصب و کامپایل آخرین ورژن انواع سرویس ها و برنامه های لینوکس و محیط زیبا و گرافیکی پنل هاستینگ ، تنها بخشی از امکاناتی هستندکه بعد از خرید لایسنس سی پنل از آن بهره مند خواهید شد .نام سرویس
Resourse Monitor
Spam Scan
Attracta
WHMXtra
هزینه ماهانه
هزینه سالانه
O_LS_cP_VPS
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
0 تومان
0 تومان
O_LS_cP_DED
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
هدیه (رایگان)
0 تومان
0 تومان