به نام خدا

صفحه نخست / دیگر / لایسنس / لایسنس سیپنل (CPanel)

به زودی اضافه خواهد شد...

پویان آی تی | لایسنس سیپنل (CPanel)

کنترل پنل هاستینگ سی پنل در حال حاضر قوی ترین ، محبوب ترین وقابل اعتماد ترین کنترل پنل هاستینگ در جهان است واکثر قریب به اتفاق وب هاستینگ های ارایه دهنده ی هاست اشتراکی درجهان از این کنترل پنل قدرتمند استفاده میکنند. کاربرد و استفاده ی Cpanel فقط مختص وب سایت های ارایه ی هاست و خدمات میزبانی وب نیست و بسیاری وب مسترها ودارندگان سایت های بزرگ با خریداری لایسنس Cpanel برای سرور مجازی و یا اختصاصی خود اقدام به نصب سیپنل بر روی سرور های شخصی خود و مدیریت سرور ها از این طریق میکنند.

قیمت لایسنس سی پنل با کارایی ومحیط گرافیکی که دارد متناسب است ولی با این حال نسبت به لایسنس دیگر کنترل پنل ها پرهزینه محسوب میشود . لایسنس سی پنل در دو نوع و برای سرور مجازی و سرور اختصاصی به صورت جداگانه و برای مدت زمانی ماهانه وسالیانه به فروش می رسد. قیمت این لایسنس برای سرور مجازی ارزان تر از سرور اختصاصی است که این تفاوت هیچ ربطی به کارایی ندارد ودر هر دو یکسان است.

با خرید لایسنس سی پنل برای سرور مجازی و اختصاصی خود ، از امکانات فراوانی برای مدیریت سرور لینوکس خود برخوردار خواهید شد. امکاناتی مانند مدیریت حرفه ای هاست و یوزر های ساخته شده در سرور ، نصب و کامپایل آخرین ورژن انواع سرویس ها و برنامه های لینوکس و محیط زیبا و گرافیکی پنل هاستینگ ، تنها بخشی از امکاناتی هستندکه بعد از خرید لایسنس سی پنل از آن بهره مند خواهید شد .


منابع
نوع لایسنس
نصب رایگان
قابل نصب
تغییر آی پی
قیمت ماهانه
هزینه ستاپ
O_LS_cP_SHR
اشتراکی
دارد
سرور مجازی و اختصاصی
سه بار در ماه
15,000 تومان
105,000 تومان
O_LS_cP_VPS_PTY
اختصاصی
دارد
سرور مجازی
نامحدود
275,500 تومان
ندارد
O_LS_cP_DED_PTY
اختصاصی
دارد
سروراختصاصی
نامحدود
630,800 تومان
ندارد