لایسنس اشتراکی

لایسنس اشتراکی

با توجه به افزایش نرخ ارز، قیمت‌ لایسنس‌های اورجینال به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. از این رو استفاده از نوع دیگری از لایسنس با عنوان لایسنس اشتراکی، که از قسمت بسیار کمتری برخوردار است به کاربران پیشنهاد می‌شود.

جزئیات بیشتر
پنل پیامکی

پنل پیامکی

امروزه ارتباط با مخاطبان و مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. سرویس پنل پیامکی، ابزاری حیاتی برای برقراری ارتباط موثر و سریع با مخاطبان، مشتریان، و همکاران به شمار می‌رود. این سرویس امکان ارسال پیام‌های متنی به صورت جمعی و یا فردی را برای کاربران فراهم می‌کند.

جزئیات بیشتر
گواهینامه SSL

گواهینامه SSL

فناوری SSL در مواردی نظیر محافظت از هرگونه اطلاعات حساس و ایمن نگه داشتن اتصال به اینترنت کاربرد دارد. در واقع گواهینامه SSL علاوه بر محافظت از اطلاعات منتقل شده، از خوانده شدن اطلاعات توسط مجرمان و یا تغییر هرگونه اطلاعات توسط هکرها نیز جلوگیری می‌کند.

جزئیات بیشتر
پرداخت در سایت‌های خارجی

پرداخت در سایت‌های خارجی

با توجه به تحریم‌ها امکان خرید و پرداخت در سایت‌های خارجی به سادگی قابل انجام نیست. با استفاده از این سرویس می‌توانید بدون نیاز به حساب بین المللی از طریق حواله بانکی، پی پال و کارت‌های اعتباری با کمترین کارمزد پرداخت خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید.

جزئیات بیشتر
نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد ارزی

تعداد بسیار زیادی از افرادی که فعالیت و یا کسب و کار برون مرزی دارند، برای نقد کردن درآمد ارزی و یا دلاری خود دچار مشکل هستند. سرویس نقد کردن درآمد ارزی برای حل این مشکل در نظر گرفته شده تا این دسته از افراد، بتوانند درآمد ارزی خود را با کمترین کارمزد، به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن نقد کنند.

جزئیات بیشتر
اجاره سابنت آی پی

اجاره سابنت آی پی

سرویس اجاره سابنت آی پی معمولا توسط کسب و کارهای اینترنتی، مراکز داده و سازمان‌ها که به تعداد آی پی بیشتری برای اهداف خود نظیر میزبانی وب سایت‌ها، راه اندازی شبکه‌، اجرای سرورها و برنامه‌ها و … نیازدارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جزئیات بیشتر