برای ساخت سرور و محاسبه قیمت، منابع را برحسب نیاز خودتان انتخاب نمایید.

هدف ما ارائه خدمات با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت.

محاسبه قیمت آنلاین

انتخاب موقعیت :

تخفیف 10 درصدی

مجازی ساز
مجازی ساز

پردازنده
پردازنده
1 هسته

رم
رم
1 گیگابایت

هارد SSD NVMe
هارد SSD NVMe
20 گیگابایت

هارد SATA SSD
هارد SATA SSD
0 گیگابایت

هارد SATA HDD
هارد SATA HDD
0 گیگابایت

آی پی
تعداد آی پی
1 عدد

به منابع بیشتری برای ساخت سرور خود نیاز دارید؟

سرور اختصاصی پاسخگوی نیازهای شما است.

پردازنده، رم، هارد، تعداد آی پی بالا، به کدام یک بیشتر نیاز دارم؟

اگر دیتابیس شما سنگین بوده و یا سایت شما از بازدید بالایی برخوردار است لازم است تا سرویسی با تعداد پردازنده بالا سفارش دهید. در صورتی که از نرم افزارهایی که مقدار رم زیادی استفاده می‌کنند مثل Android studio استفاده می کنید، باید مقدار رم سفارشی خود را بالا ببرید. اگر فایل‌های حجیم زیادی دارید باید میزان هارد خود را افزایش دهید.برای افرادی که ارسال ایمیل مجاز با تعداد بالا دارند و همچنین برای برخی ربات ها سرویسی با تعداد آی پی بالا پیشنهاد می‌شود.

سرور مجازی با منابع سفارشی برای چه کاربرانی مناسب است؟

سرور مجازی با منابع سفارشی برای کاربرانی مناسب است که سرور مجازی مورد نظر آن‌ها در پلان‌های ارائه شده وجود ندارد و نیاز دارند تا منابع سرور را خودشان انتخاب کنند.

تفاوت هارد SSD NVMe و هارد SATA SSD در چه چیزی است؟

هر دو هارد نسبت به هارد‌های مکانیکی دارای سرعت و کارایی بسیار بالاتری هستند. SSD برای بهبود عملکرد کلی سیستم و استفاده‌های عمومی و NVMe برای کاربردهایی با نیاز به سرعت فوق‌العاده مناسب‌ است.
هزینه SSD معمولاً پایین‌تر و NVMe از هزینه‌ بیشتری برخوردار است.

موقعیت‌های مختلف پیشنهادی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

انگلیس از سرعت شبکه مناسب تر و فنلاند از قدرت پردازش بالاتری برخوردار است. اگر به دنبال موقعیتی خاص هستید لهستان برای شما مناسب تر است. در لوکیشن فرانسه امکان ارائه آی پی از 13 کشور مختلف وجود دارد. مزیت هلند نسبت به سایر موقعیت‌ها حساسیت پایین نسبت به ابیوز و قوانین کپی رایت است. در صورت نیاز به آی پی ایران و یا پینگ پایین لوکیشن ایران انتخاب مناسبی است. آلمان نیز برای محدوده گستره ای از خدمات توصیه می‌شود.

تفاوت دو مجازی ساز KVM و VMware چیست؟

KVM و VMware هر دو برای مجازی‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند؛ اما انتخاب بین آن‌ها بسته به نیاز، محیط‌ مورد استفاده و فرهنگ سازمانی متفاوت است.
KVM مجازی‌سازی مبتنی بر لینوکس است و از تکنولوژی هایپروایزر استفاده می‌کند و VMware شامل مجموعه‌ای از مجازی‌سازها از جمله ESXi و VMware vCenter است.
VMware ویژگی‌های امنیتی جامعی از جمله رمزگذاری VM، بوت امن و فایروال را ارائه می‌دهد. KVM نیز از ویژگی‌های امنیتی هسته لینوکس مانند SELinux استفاده کرده و سطح بالایی از امنیت را فراهم می‌کند.
هر دو مجازی ساز VMware و KVM عملکرد عالی را ارائه می‌دهند و از کارایی بالایی برخوردارند. اما به دلیل فناوری مجازی سازی بهینه تر، VMware برتر است.
VMware یک مدل شبکه‌ای غنی و قوی با فناوری سوئیچ توزیع شده ارائه می‌دهد. KVM نیز از قابلیت‌های شبکه‌سازی هسته لینوکس استفاده می‌کند، که انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم است اما برای راه‌اندازی به دانش شبکه بیشتری نیاز دارد.

برای مشاهده سایر سوالات کلیک کنید .

سوالات متداول